modul wejscia

Drukujemy na:

materiał banerowy - laminowana tkanina PVC w wersji matowej i błyszczącej, charakteryzująca się dużą wytrzymałością na zginanie, rozciąganie oraz działanie warunków atmosferycznych.

papier plakatowy - o gramaturze 130g/m2, półbłysk.

papier fotograficzny - wysokiej klasy błyszczący papier foto.

siatka mesh – materiał tkaninowy przeznaczony głównie do prezentacji zewnętrznych wielkoformatowych. Struktura ażurowej siatki składa się z wielu, regularnie rozmieszczonych otworków, które przepuszczają światło i powietrze. Może być więc umieszczana również na dużych budynkach biurowych czy mieszkalnych. Reklama wykonana z siatki jest lekka, odporna na warunki zewnętrzne, a jednocześnie zapewniająca nasycone kolory wydruku.

folia samoprzylepna – matowa lub błyszcząca folia gwarantująca dużą intensywność barw, ma wiele zastosowań – naklejana na pojazdach, stosowana na postery, standy, ścianki wystawiennicze.

folia backlight – poliestrowa folia do podświetleń. Świetnie nadaje się jako nośnik grafiki w przypadku reklamy umieszczanej na kasetonach.

folia one way vision – folia do aplikacji okiennych. Naklejana na szybie folia o perforowanej strukturze powierzchni sprawia, że światło przenika z obszaru bardziej oświetlonego do ciemniejszego. Z zewnątrz (zwłaszcza z dalszej odległości) widziana jest jedynie grafika umieszczona na folii. Z drugiej strony widoczna jest struktura siatki nie ograniczająca widoczności. Głównym zastosowaniem folii „one way vision" jest reklama umieszczana na witrynach sklepowych, tramwajach, autobusach.

płótno - wysokiej jakości bawełniane płótno Canvas, przeznaczone do reprodukcji obrazów itp.


materiał flagowy – lekki materiał o strukturze siatki, 100% poliester, idealny na flagi

Powrót

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
 
Akceptuje Politykę strony.
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Agencja Reklamowa ASNAC

34-500 Zakopane
ul. Bogdańskiego 18A
tel. 18 206 38 38
tel. 18 20 112 99
kom. 609 553 335

www.fisman.com.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.