modul wejscia

Nasze maszyny

 


Mutoh Spitfire 100mutoh speed fire 100

Nowy ploter Mutoh Spitfire 100 Extreme to ploter akceptujący media o maksymalnej szerokości 2604 mm i szerokości zadruku 2594 mm. Wyposażony jest w 8 głowic drukujących w technologii zmiennej wielkości kropli (tzw. Vardot), gdzie masa kropli wynosi od 5.4 do 42 ng. Do każdej głowicy trafia dwoma kanałami jeden kolor atramentu, co daje nam łącznie 16 kanałów (4 x CMYK). Ploter drukuje w rozdzielczości maksymalnej 720 x 720 dpi. Dostępne są także rozdzielczości niższe: 360 x 360, 720 x 360 oraz 540 x 720 dpi.

Stół grzewczy składa się z 4 niezależnych stref (grzałek). Pierwszy to Pre-heater, który wstępnie rozgrzewa materiał przed drukiem. Jego temperaturę możemy ustawić do 50 st. C. Dalej są Fixer i Post-Fixer, które maksymalnie możemy rozgrzać do 40 st. C. Ostatnią strefą jest tzw. Dryer, który kończy etap wygrzewania już zadrukowanego materiału. Ten z kolei możemy ustawić maksymalnie na 50 st. C.

Nad ruchem i naciągiem materiału czuwa system nawijająco-odwijający. Jest on w pełni zautomatyzowany. Maksymalny ciężar założonej na niego roli materiału, wynosi aż 100 kg.

Inteligentnie ekstremalna wydajność

Mutoh Spitfire 100 Extreme drukuje w najnowszej technologii druku falą z przeplotem (ang. Wave Print – Intelligent Interweaving). Ta opatentowana przez firmę Mutoh technika druku odpowiada za „ekstremalne” osiągi i jakość. Maksymalna prędkość w najniższej rozdzielczości wynosi 81 m2/h. To co odróżnia ten ploter od konkurencji to wysoka prędkość i brak paskowania w trybie wysokiej jakości - 42 m2/h na niepowlekanym banerze i ponad 20 m2/h na ekonomicznej folii. Mutoh Spitfire 100 Extreme to najszybszy ploter mild-solwentowy o szerokości ponad 2.5 metra

Atramenty

Atrament przeznaczony jest głównie dla branży reklamowej gdzie ważna jest kolorystyka i szeroki gamut kolorów. Wydruki są nasycone i posiadają charakterystyczną, połyskliwą powierzchnię. Formuła atramentów umożliwia szybkie schnięcie farby na niepowlekanych materiałach, przez co ploter może pracować na „wysokich obrotach”. Dzięki zastosowaniu mild-solwentowych tuszy wydruki mogą być eksponowane w praktycznie każdym miejscu.

Atramenty dostarczane są w kasetach o pojemności 220 i 440 ml. Ploter jest także przygotowany do obsługi systemu stałego zasilania, np. Mutoh BIS  - Bulk-Ink-System – gdzie butle o pojemności 4.3 litra można uzupełniać „w locie”. Specjalne oprogramowanie czuwa nad pracą całego układu dodatkowego zasilania.

Przeznaczenie

Biorąc pod uwagę parametry, jakość wydruków, wydajność i szeroką gamę akceptowalnych materiałów jest to jedna z najbardziej uniwersalnych maszyn na rynku. Z jednej strony produkcyjny charakter, z drugiej nieprzeciętna dokładność. Ten ploter znajdzie zastosowanie w każdej agencji reklamowej i drukarni reklamowej, gdzie pozwoli zrealizować każde zlecenie.

 valuejet1614

 Mutoh Valuejet 1614

Ploter Mutoh ValueJet 1614 przeznaczony jest do druku pełno kolorowych grafik  reklamowych indoor i outdoor, takich jak: plakaty, banery, rolupy, backlighty,  grafiki typu POS, grafiki na pojazdy, naklejki, fotografie, itp. Wprowadza on  nową jakość na rynku drukarek wielkoformatowych. Wydruk na mediach nie  powlekanych, zachowuje odporność na warunki atmosferyczne (woda, UV) do 3 lat na  zewnątrz. Dzięki technologii druku falą, zintegrowanej głowicy nowego typu i  trwałej konstrukcji ploter jest łatwy w użyciu
i osiąga wysokie parametry druku.

 

  • Nieskazitelna jakość druku dzięki zastosowaniu rewolucyjnej  technologii druku falą - Intelligent Interweaving
  • Trwałe wydruki na mediach powlekanych i nie powlekanych do szerokości  1625mm
  • Łatwy w obsłudze i przyjazny dla środowiska dzięki zastosowaniu atramentu trzeciej generacji Eco-Solvent Ultra
  • Szybki zwrot inwestycji dzięki możliwościom wszechstronnego  zastosowania, atrakcyjnej cenie sprzętu oraz niskim kosztom eksploatacji

 

Powrót

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
 
Akceptuje Politykę strony.
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Agencja Reklamowa ASNAC

34-500 Zakopane
ul. Bogdańskiego 18A
tel. 18 206 38 38
tel. 18 20 112 99
kom. 609 553 335

www.fisman.com.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.